Witamy na stronie www.lopit.pl


Wyniki konkursu literackiego

15 czerwca podczas Obchodów Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Narkomanii, które odbyły się na zielonogórskim Deptaku ogłoszono wyniki konkursu literackiego pt. „Droga do marzeń przez szczęście, przypadek czy wytrwały wysiłek?”.

Organizatorami konkursy byli: Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział w Zielonej Górze oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze.

Konkurs ogłoszony został 24 kwietnia br. z terminem przekazywania prac do 30 maja. Nadesłane prace zostały ocenione przez Komisję Konkursową powołaną przez Organizatorów.

Laureatami konkursu zostali:

W kategorii 7 klas szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych:

1 miejsce: EMILIA FULARZ – Zespól Edukacyjny nr 6 w Zielonej Górze

2 miejsce: KAJA BURKA – VI LO w Zielonej Górze

3 miejsce: WERONIKA DUDEK – Szkoła Podstawowa nr 10 w Zielonej Górze

 

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

1 miejsce: WIKTORIA WALCZAK – IV LO w Zielonej Górze

2 miejsce: PATRYCJA SIWICKA – VII LO w Zielonej Górze

3 miejsce: MARCIN NOWICKI – I LO w Świebodzinie

 

Laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody w postaci tabletów, laptopów, głośników bezprzewodowych itp.

 

PTZN o/Zielona Góra składa serdeczne podziękowania Dyrekcji i Pracownikom Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Zielonej Górze za pomoc w organizacji konkursu literackiego. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom konkursu za przesłane prace i placówkom oświatowym z terenu województwa lubuskiego za zaangażowanie.

 

Obchody Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Narkomanii oraz organizacja konkursu literackiego zostały dofinansowane przez Województwo Lubuskie i Miasto Zielona Góra.

2018-06-21 11:51:26