Witamy na stronie www.lopit.pl


Happening na Deptaku

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział w Zielonej Górze serdecznie zaprasza na Obchody Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Narkomanii 2018 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra!!!

15 czerwca od godz. 13 na zielonogórskim deptaku, przy ul. Stary Rynek rozpocznie się happening, na wszystkich przybyłych czeka wiele atrakcji!!!

Na scenie zaprezentują się wokalistki z Zespołu Edukacyjnego nr 6 w Zielonej Górze – Emilia Fularz i Maja Szymańska oraz zespoły Jugosławia i Układ, a także formacje taneczne: Sportowy Klub Taneczny Mega Dance i Studio Tańca Keep on dancing.

Imprezę poprowadzą: Mirosław Gancarz i Maciej Szczęsny.

Poza sceną zaprezentują się instytucje i organizacje, placówki wsparcia i pomocy, m.in.: Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Ośrodek Wsparcie Ekonomii Społecznej, Narodowy Fundusz Zdrowia i Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Nie zabraknie również atrakcji dla młodszych uczestników happeningu. Organizatorzy przewidzieli stoisko z konkursami dla dzieci i młodzieży a także m.in. malowanie twarzy, animacje itp.

W trakcie imprezy zostaną również ogłoszone wyniki i wręczone nagrody laureatom konkursu „Droga do marzeń przez szczęście, przypadek czy wytrwały wysiłek?”, ogłoszonego przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Zielonej Górze im. Marii Grzegorzewskiej i naszą placówkę, z okazji Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Narkomanii.

Obchody Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Narkomanii zostały dofinansowane przez Województwo Lubuskie oraz Miasto Zielona Góra w ramach Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii. Patronat medialny nad Międzynarodowym Dniem Zapobiegania Narkomanii objęły Gazeta Lubuska oraz Radio Zachód.

 

PLAKAT

2018-06-08 11:15:55