Witamy na stronie www.lopit.pl


Dyżury w soboty, profilaktyki w szkołach, szkolenie...

Podobnie, jak w poprzednich latach, dzięki dotacji Miasta Zielona Góra, Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział w Zielonej Górze w 2017r. zrealizuje szereg zadań publicznych skierowanych do Mieszkańców Zielonej Góry.

Począwszy od 8 kwietnia br. nasza poradnia będzie czynna również w soboty w godz. od 9.00 do 13.00. Z poradnictwa mogą skorzystać osoby uzależnione od substancji psychoaktywnych, zagrożone uzależnieniem ich rodziny i bliscy, a także osoby z zaburzeniami behawioralnymi. Aby umówić się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją – tel. 68 453 20 00.

Ponadto rozpoczynamy cykl zajęć profilaktycznych w zielonogórskich placówkach oświatowych. Szkoły zainteresowane przeprowadzeniem zajęć informacyjno-edukacyjnych dla młodzieży lub rodziców zapraszamy do współpracy. Zwieńczeniem akcji profilaktycznej będzie happening na terenie naszej siedziby w czerwcu br. O szczegółach będziemy na bieżąco informować.

W 2017 r. planowane jest także wydanie informatora, przeprowadzenie szkolenia dla pielęgniarek i położnych – edycja II, a w ramach pracy terapeutycznej - grupy dla uzależnionych od alkoholu i dla osadzonych w zakładzie karnym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

2017-04-04 10:09:12